Lam Chung Sing

Lam Chung Sing

Nejmladší syn velmistra Lam Jo se narodil 30. ledna 1952. Stejně jako všichni jeho sourozenci musel i on začít s tvrdým tréninkem od útlého dětství pod vedením svého otce. Jeho otec byl velice přísný učitel, výuku rodinného systému bral velmi vážně. Každý trénink, který Lam Chun Sing vynechal, byl tvrdě potrestán. Jeho otec vyžadoval zvládnutí každého detailu a principu, než začal učit mladého syna něčemu novému. Také ho učil různé metody léčení Dit-Da medicínou, jelikož Kung-Fu a čínská medicína patří k sobě.

Každý trénink, který Lam Chun Sing vynechal, byl jeho otcem tvrdě potrestán.

Již v mládí pomáhal svému otci s léčením pacientů a výukou Kung-Fu a této činnosti se věnuje dodnes. V roce 1973 si otevřel vlastní školu a Dit-Da ordinaci v Hongkongu. Tuto školu zavřel a v roce 1975 převzal výuku v Kung-Fu škole svého otce. O několik let později se přestěhoval do Shenzhenu v Číně, kde má v současné době svou Dit-Da ordinaci a věnuje se svým studentům.

Lam Chung Sing v naší škole

Lam Chun Sing je člověk, který rád pomáhá lidem, do učení Kung-Fu dává celé své srdce, je velmi trpělivý, nic před svými žáky neskrývá a je ochoten učit každého skutečného zájemce. Tímto si získává velký respekt.

Je nám velkou ctí, že se můžeme od takového člověka učit. Každá návštěva u velmistra Lam Chun Singa v Číně je pro nás obrovským přínosem, pokaždé se naučíme mnoho nového, každé setkání nás motivuje k další tvrdé práci a ujišťuje o tom, jak moc se ještě musíme učit, abychom se alespoň vzdáleně přiblížili kung fu velmistra Lam Chun Singa.

Video o Lam Chung Singovi

Zdroj: TheDusanr

Máte zájem o Kung‑Fu?

Přijďte si po domluvě vyzkoušet trénink zdarma. Trénink je určen i úplným začátečníkům bez předchozích zkušeností. Těšíme se na Vás.

Kdy

Pondělí 18 - 20
Čtvrtek 18 - 20

    nebo telefonicky +420 608 972 026 (učitel/sifu David Šejna)
    crossmenu